Hejjjj....... Wiecie zapewne że dopiero zaczynam .... Jestem wdzięczna pierwszym czytelnikom i Dziękuje Wam z całego serca :* Rozdziały będą czasami krótkie bo nie mam wyczucia ..... Czy są długie i krótkie :D Jeszcze raz Dziękuje i licze że będą się Wam podobać.
Wasza
Kicia Ciacho <3
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz